Klooga maja

Aedlinna tee 3, Klooga alevik, 76703 Lääne-Harju vald
e-post: klooga@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Anneli Pärlin, juhataja kt, juhataja@kultuurikeskus.laaneharju.ee
Tiina Mets, projekti koordinaator, 505 7252, tiinamets23@gmail.com

Facebook: Lääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga maja

lillaruut

Klooga maja asub ühekordses kivimajas Klooga koolimaja ja raamatukogu vahetus läheduses. Ruume kasutavad ka Lääne-Harju Huvikeskuse Klooga noortetuba, raamatukogu, kultuurikeskuse kollektiivid ja huviringid.

Maja kõrval asub Lääne-Harju valla suurim toidusalu. Majas ja selle juures on kasutusel ning katsetamisel erinevad keskkonnasõbralikud lahendused nagu kogukonnapeenrad, biojäätmete taaskasutus peenardes jne.

Huviringid

  • Poksitreeningud lastele ja täiskasvanutele – treener Maksim Malõśev
  • Jumping – treener Kaari Kask
  • Ringtreening – treener Liis Hulkko
  • Keraamikaring lastele
  • Muusikatuba ehk lauluklubi Kibuvits ja hääleseade individuaalõpe – juhendaja Elviira Maasalu
  • Toidutund “Tervisliku toitumise saladused” – juhendaja Tiina Mets
  • Hingetund – EELK Harju-Madise koguduse õpetaja Reet Eru eestvedamisel arutletakse kord kuus igavikulistel teemadel.

Ruumide rentimine Klooga majas

Klooga maja võimaldab oma 14 ruumis ja saalis korraldada sündmusi kuni 150-le inimesele. Klooga maja ümbritseb kaunis männimets ja läheduses on Klooga järv, jalgpalliplats, korvpalliplats, skatepark ja virgestusala.

Ruume anname rendile nii era- kui juriidilistele isikutele. Maja on väga sobilik erinevate laste- ja noortelaagrite korraldamiseks, majutuskohti mattidel jagub 18-le lapsele. Maksumus sõltub rendi pikkusest, kasutatavate ruumide arvust ja lisateenuste soovist. Rendisoovi korral palume ühendust võtta juhatajaga tel 5304 0839 või juhataja@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Sotsiaaltranspordi võimalus

Lääne-Harju Kultuurikeskus osutab Keila piirkonna inimestele sotsiaaltranspordi teenust, millele alates 1.aprillist 2022 kehtib kliendi omaosaluse määr järgmiselt:– Sõidutsoon 1, kuni Keilani, edasi-tagasi 2 eurot– Sõidutsoon 2, kuni Tallinnani (sh Tallinn), edasi-tagasi 4 eurot– Sõidutsoon 3, muu piirkond, edasi-tagasi 6 eurot

Kliendi omaosaluse suurus vastab Lääne-Harju Vallavalitsuse 08.12.2020 korraldusele nr 7 “Sotsiaaltransporditeenuse osutamisel kliendi omaosaluse suuruse ja tingimuste kehtestamine”.

Transpordi tellimine ja lisainfo: Lääne-Harju Kultuurikeskuse projekti koordinaator Tiina Mets: tiinamets23@gmail.com või tel 5057252.