Klooga maja

Lühikirjeldus

Klooga majas on võimalik osaleda huvitegevuses ja treeningutel, avatud on noortetuba. Majas vahetuvad näitused ning Klooga maja kõrval asub kogukonnaaed.

Klooga maja võimaldab oma 14 ruumis ja saalis korraldada sündmusi kuni 150-le inimesele. Klooga maja ümbritseb kaunis männimets ja läheduses on Klooga järv, jalgpalliplats, korvpalliplats, skatepark ja virgestusala.

Ruume anname rendile nii era- kui juriidilistele isikutele. Maja on väga sobilik erinevate laste- ja noortelaagrite korraldamiseks, majutuskohti mattidel jagub 18-le lapsele. Maksumus sõltub rendi pikkusest, kasutatavate ruumide arvust ja lisateenuste soovist.

Lääne-Harju Kultuurikeskus osutab Keila piirkonna inimestele sotsiaaltranspordi teenust, millele alates 1.aprillist 2022 kehtib kliendi omaosaluse määr järgmiselt:– Sõidutsoon 1, kuni Keilani, edasi-tagasi 2 eurot– Sõidutsoon 2, kuni Tallinnani (sh Tallinn), edasi-tagasi 4 eurot– Sõidutsoon 3, muu piirkond, edasi-tagasi 6 eurot

Kliendi omaosaluse suurus vastab Lääne-Harju Vallavalitsuse 08.12.2020 korraldusele nr 7 “Sotsiaaltransporditeenuse osutamisel kliendi omaosaluse suuruse ja tingimuste kehtestamine”.

Transpordi tellimine ja lisainfo: Lääne-Harju Kultuurikeskuse projekti koordinaator Tiina Mets: tiinamets23@gmail.com või tel 5057252.

Huvitegevus

Meie värsked uudised ja postitused

Rentimise ankeet