Padise rahvamaja

Vallamaja, Padise küla, 76001, Lääne-Harju vald
e-post: padise@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Anneli Pärlin, juhataja kt, juhataja@kultuurikeskus.laaneharju.ee
Maia Heidemann, projektijuht, projektijuht@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Facebook: Lääne-Harju Kultuurikeskuse Padise rahvamaja

rohelineruut

Vallamaja, Padise küla, 76001, Lääne-Harju vald
e-post: padise@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Anneli Pärlin, juhataja kt, juhataja@kultuurikeskus.laaneharju.ee
Maia Heidemann, projektijuht, projektijuht@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Facebook: Lääne-Harju Kultuurikeskuse Padise rahvamaja

Padise rahvamaja ruume kasutavad ka teised valla- ja eraasutused: Lääne-Harju vallavalitsuse teeninduspunkt, perearsti kabinet, hambaravi kabinet, postkontor ja Lääne-Harju Huvikeskuse Padise noortetuba. Rahvamaja on regulaarseks kooskäimiskohaks kultuurikeskuse kollektiividele ja huvitegevuse pakkujatele.

Huvitegevus

  • Ansambel „Kadri“ – Lääne-Harju Kultuurikeskuse Padise rahvamaja ansambel “Kadri” alustas oma tegevust 14.november 1994 aastal Heino Ridbeck juhendamisel, aastal 2008 võttis juhendamise üle Liina Annus ja aastast 2018 on juhendajaks Jaan Vaidla.
  • PadiseRahva Teater – asutati septembris 2015, juhendajaks on Erika Kaljusaar. Tegutsetud on aktiivselt kuni tänase päevani. Teater on võitnud mitmeid auhindu nii külatetatrite fesivalil kui ka maakondlikel festivalidel.
  • Naisrühm „Padise“ – alustas tegevust aastast 2001 Ilma Adamsoni juhendamisel, aastast 2016 juhendab rühma Urmas Laigna.
  • Padise segakoor – Padise segakoori asutati aastal 1869, mil toimus esimene üldlaulupidu. Padise segakoor on oma tegevusaastatel osalenud kõikidel laulupidudel. Koori viimaste aastakümnete pikaajalised dirigendid on olnud Heino Ridbeck ja Liina Annus. 2019. aastast on Padise segakoori dirigendiks Marge Matson.
  • Lääne-Harju Kultuurikeskuse Lastekoor – asutati 01.09.2019 ja dirigendiks oli kuni 2021 aastani Marge Matson.
  • Padise puhkpill – Padise Puhkpilliorkester asutati aastal 1881. Pikaaegseks juhendajaks oli Heino Ridbeck ja hetkel on juhendajaks Triin Viljus-Schippers.

  • Harju-Madise kiriku segakoor – juhendaja Arvo Pihlamets.
  • Seltskonnatantsu kursused – juhendaja Baile Paris.

Ruumide rentimine Padise rahvamajas

Padise rahvamaja on kahekorruseline betoonehitis, mis asub Padise küla keskel. Lisaks suurele saalile ja aatriumile, mis võimaldavad korraldada valla esindussündmusi kuni 400-le inimesele, asub hoones ligi 40 väiksemat ruumi. Rahvamaja taga asub suur muruplats, kus on võimalik korraldada väliüritusi mitmele tuhandele inimesele.

Rahvamaja läheduses asuvad Padise mõis, Padise klooster, Kloostri jõgi, jaanituleplats, terviserajad, multifunktsionaalne spordiväljak, linnamägi ja turismikompleks Kallaste talu Kalju lavaga.

Ruume anname rendile nii era- kui juriidilistele isikutele. Maksumus sõltub rendi pikkusest, kasutatavate ruumide arvust ja lisateenuste soovist. Rendisoovi korral palume ühendust võtta juhatajaga tel 5304 0839 või juhataja@kultuurikeskus.laaneharju.ee.